Zmena imidžu a štýl

Už dlhší čas nie ste spokojná sama so sebou? Deň by sa mal začínať pohľadom do zrkadla, ktorý by Vám mal vyčarovať úsmev na tvári. Potom bude zvyšok dňa už len hračkou.

Nechajte si poradiť profesionálnou vizážistkou, stylistkou,a kaderníčkou, ktoré Vám pomôžu zmeniť Vás imidž k spokojnosti. Pri vzájomnej konzultácii s Vami určia najvhodnejší štýl líčenia, úpravy vlasov i slušivého stylingu. V prípade záujmu je možnosť prezretia si Vášho šatníka stylistkou a jeho následná selekcia, resp. reorganizácia. Po zmene imidžu sa budete zase už od rána na seba do zrkadla a na ostatných okolo Vás usmievať a byť jednoducho so sebou spokojná.

Zobuďte v sebe sedmikrásku.

Charakteristika kurzu

Typ kurzu individuálne
Dĺžka kurzu 1 deň individuálne
Časové rozpätie 09:00 – 17:00 (12:00 do 13:00 obedňajšia prestávka)
Cena kurzu individuálne: 600,00 € / 1 deň
Školitelia vizážistka, stylistka, kaderníčka, osobný tréner

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť úplného uvoľnenia a relaxu. Opustite na víkend uponáhľané veľkomesto, ktoré Vám nie vždy umožní vypnúť a dobiť si baterky tak, ako to potrebujete. Poďte s nami na Kysuce do wellness hotela s plnou penziou. Zmeňte svoj imidž v náručí Slovenskej prírody. Stylistka, kaderníčka a vizážistka sa Vám budú venovať počas víkendu a spolu s Vami Vám nájdu ideálnu premenu, ktorá bude lichotiť Vašej osobnosti a podčiarkne Vašu dokonalú krásu.

Nečakajte ďalej a zobuďte v sebe sedmikrásku.

 
webpage created by flashlabs.eu, Peter Celuch | Flash RIA Developer, Animator and Designer